Zažijte skutečný Vietnam v Praze

Zažijte skutečný Vietnam v Praze

Chcete se nechat vtáhnout do tajů vietnamského života? Užít si prohlídku místa, kde se zvyky Asie promítají do každodenního života nebo se rovnou naučit vietnamský jazyk? Pak jste tu správně. Máme pro vás tipy, kde se naučit vařit tradiční vietnamskou kuchyni, nakoupit netradiční pochoutky, nebo rovnou jak naplánovat dovolenou vašich snů.

Sapa Trip

Kulturní centrum Sapa nabízí autentické produkty i atmosféru. Můžete zde nakoupit čerstvé exotické ovoce, zeleninu, bylinky, ale také tradiční vietnamské suvenýry. Procházka po Sapa vám zkrátka umožní zažít rušnou a barevnou atmosféru typickou pro vietnamská tržiště. To ale rozhodně není vše. Můžete zde zažít i prohlídku, kterou pro vás připravují vietnamští studenti, a během které vám povypráví o vietnamských zvycích, historii i zajímavostech. A jedno je jisté. Vietnam je zemí, která toho má hodně, co nabídnout, a může se tak stát i inspirací a zpestřením vašeho života.

Kurzy vaření jídla, kávy i čajů

Praha je domovem hned několika vynikajících vietnamských restaurací, kde si můžete vychutnat autentické pokrmy. Pokud jste se ale do jejich kuchyně zamilovali a chcete si tuto chuťově pestrou a zdravou stravu vařit i doma, tak není problém. Připravili jsme pro vás kurzy vaření jídla, ale i přípravy lokální kávy nebo čajů. Na nich proniknete do tajů kombinování ovoce a zeleniny, masa a ryb, bylinek, a dalších surovin, ze kterých budete moct si přímo u vás doma. Zároveň se s vámi podělíme o tipy na správnou přípravu kávy i čaje, které mají ve Vietnamu dlouhou historii.

Kurzy vietnamštiny

Vietnamština patří do austroasijské rodiny jazyků. Oficiální písmo je založeno na latince, ale obsahuje i specifická diakritická znaménka. Zároveň je tónový jazyk. Význam slov se tak může lišit v závislosti na tónu výslovnosti.

Přijde vám to zajímavé? Pak vám nic nebrání v tom, začít se vietnamsky učit. Na našem kurzu vás rodilý mluvčí seznámí se základními frázemi, slovní zásobou i gramatikou. Zaměříte se na rozvoj komunikačních dovedností, a poté už vám nic nebrání v samotné nauce čtení a psaní.

Dovolená ve Vietnamu

Pokud toužíte po dechberoucích přírodních krásách, městech s dlouhou historií, rozlehlých písčitých plážích, nebo naprosto úžasném jídle a pití, toužíte po Vietnamu. A my pro vás rádi vše naplánujeme.

S osobním přístupem a širokou škálou možností vytvoříme jedinečnou dovolenou na míru, která bude odpovídat vašim zájmům i preferencím. Dovolená začne již konzultací s cestovním poradcem, který vás provede možnostmi, které Vietnam nabízí. Následně budete mít příležitost vyjádřit své zájmy, ať už se bude jednat o kulturu, přírodu a dobrodružství, nebo například relaxaci na pláži. Na základě toho bude sestaven unikátní cestovní plán, který zahrnuje nejzajímavější místa, aktivity a zážitky. A poté už jen zabalit a hurá na letiště.

Další příspěvky v kategorii

Tipy na výlet

Prožij s námi vlastní příběh

Odvaž se a pojď s námi poznat tajuplnou Sapu v pražské Libuši.