Prohlídka pražské Sapy

Obchodní a kulturní centrum tržnice Sapa v Praze

Pražská Sapa je obchodní a kulturní centrum českých Vietnamců, které se rozprostírá v pražské Libuši na více než 350 000 m2. Jménem připomíná turistické městečko Sa Pa v severovietnamské provincii Lao Cai, kde se setkávají příslušníci několika etnických menšin. V Sa Pa ve Vietnamu se všichni mísí mezi sebou. Stejně tak i na Sapě v Praze vstupujete do rušného světa obchodu a kultury, kde se denně setkávají tisíce vietnamských i českých sousedů.

 

Na pražské Sapě si můžete vychutnat jedinečné vietnamské jídlo v pouličních i luxusních restauracích, prohlédnout si rozmanitou nabídku ovoce, zeleniny a tradičních asijských potravin. Kromě toho tu najdete i různorodý sortiment oblečení a dalšího zboží. Můžete si tu nechat udělat účes, prožít relaxační masáž, navštívit školu nebo školku, a dokonce tu najdete i buddhistický chrám. Zní to jako jiný svět? Přijďte na prohlídku s našimi zkušenými průvodci a objevte jeho zákoutí. Pražská Sapa je jedinečná zkušenost, kterou si nemůžete nechat ujít!

Chci na prohlídku

Přijďte na prohlídku pražské Sapy a zažijte malý český Vietnam na vlastní kůži, darujte prohlídku jako dárek nebo přijďte na teambuilding.

Jak to probíhá?

Rezervovat si prohlídku pražské Sapy není nic složitého a recenze potvrzují, že to stojí za to!

 • positive review  Včera SAPA trip s Filipem. výborný průvodce. děkuju a ať se Vám daří.

  Matouš Roneš Avatar Matouš Roneš
  15. ledna 2023
 • positive review  Super den, moc milá průvodkyně Míša, výborné jídlo, zajímavé a poučné nakoukání do kultury a života Vietnamu🤗👍Díky

  Tomáš Hudec Avatar Tomáš Hudec
  13. ledna 2023
 • positive review  Moc děkujeme za skvělý Sapa trip. Průvodkyně Jana byla skvělá, dozvěděli jsme se od ní spoustu zajímavých informací jak o vietnamské kultuře, tradicích, zvycích, tak i o Sapě a surovinách ve vietnamské kuchyni. Vše bylo podáno velmi poutavě a mnohdy i s humorem a nadhledem. Všem vřele doporučuji.

  Marcela Fatrová Avatar Marcela Fatrová
  8. ledna 2023
 • positive review  Sapa trip s obědem - sympatická průvodkyně, velmi zajímavé informace o kultuře a životě vietnamské komunity, dostala jsem řadu doporučení na restaurace, obchody, potraviny. Velmi chutný oběd.

  Michaela Kovaříková Avatar Michaela Kovaříková
  8. ledna 2023
 • positive review  Měli jsme Sapa trip pro 2. Oba jsme si to uzili, pruvodkyne Jana byla taky moc prijemna a rekla nam zajimave informace.

  Lucie Lucejz Hejzlarová Avatar Lucie Lucejz Hejzlarová
  23. prosince 2022

Mapa pražské Sapy

Ukážeme vám Vietnam v Česku

Jsme sociální projekt s hlavním cílem tvořit a propojovat Vietnamce a Čechy. Česko je náš domov, ale kousek našeho srdce patří Vietnamu, proto pořádáme kulturní akce, přednášky a hlavně prohlídky na pražské tržnici Sapa, kde sdílíme svou kulturu a budujeme vzájemné vztahy. Boříme zažité předsudky o vietnamské komunitě. 
Vzájemný vztah Čechů a Vietnamců je pro nás důležitý.