Zažijte to v týmu

Jak to probíhá?

Rezervovat si prohlídku pražské Sapy není nic složitého a recenze potvrzují, že to stojí za to!

Zážitek to byl skvělý. Sympatická milá a vtipná průvodkyně Jana. Příjemně strávené odpoledne, s pěknou dávkou zajímavých informací o Vietnamu o lidech z Vietnamu a hlavně o jídle z Vietnamu. Můžu jen doporučit a taky už jsem i doporučila. Děkuji za zážitek.

Lucie Cyříková

klientka

Nejjednodušší výlet do JV Asie. Projdete nejen tržnicí, ale i budhistickým chrámem, obědem se základní etikou stolování, zakončeno sladkou kávou v dezertní uličce. Pan průvodce Jack ví co a jak! Doporučuji všem, kdo má rád vietnamské jídlo.
 

Jan Husák

klient

Skvělý způsob, jak se seznámit s malým Vietnamem - SAPOU. Průvodce vás velmi poutavým způsobem provede historií areálu, vietnamskou kulturou, náboženstvím a hlavně gastronomií! Moc jsme si tento „trip“ užili.

 

Věděli jste, co znamená „banánové děti“ a proč? My už ano. 🙂 

Jaroslav Benda

klient

V Sapě jsem byla již několikrát…Avšak díky Sapa Trip jsem se dozvěděla zajímavé informace o vietnamské kultuře a hodnotách. Na prohlídce jsme také měli možnost nahlédnout do více skrytých míst, která mohou při běžné návštěvě tržnice, být skrytá. Při této exkurzi do jiné země nezůstanou pozadu ani chuťové pohárky.

Veronika Melicharová

klientka

Zážitky pro firmy a neziskovky

Klasická prohlídka

Soukromá prohlídka pražské Sapy, která vás zavede i mimo vyšlapané cesty. Váš privátní průvodce vás vezme na tři a půl hodiny všude, kam budete chtít. Součástí jsou i zákoutí, kam se s větší skupinkou nepodíváte. V ceně voucheru je také vietnamské jídlo podle vašeho výběru, včetně pití, dezertu a kávy.

Gastro zážitek

Prohlídka na pražské Sapě, při které nezůstanete hladoví. Tahle prohlídka je určena pro každého milovníka dobrého jídla a hlavně vietnamské kuchyně. Naši zkušení průvodci vám ukážou, kde se na Sapě výborně najíst, ať už máte chuť na cokoliv, a během prohlídky nebude chybět ani důkladná ochutnávka vietnamské kuchyně, která vás okouzlí svou rozmanitostí.

Kurz vaření

Pro fanoušky vietnamského jídla tu máme kurz vaření vietnamského jídla, který vám odhalí tajné ingredience vašich oblíbených receptů. Uvařte si v páru nebo uspořádejte teambuilding, na konci kterého poznáte lépe vietnamskou kulturu, ale také (a hlavně) se skvěle najíte a pobavíte.

Nejčastější otázky

Prohlídky trvají zpravidla 3–4 hodiny a odvíjí se od tempa vaší skupiny. Na individuální, privátní a na míru vytvořené prohlídky se toto pravidlo nemusí vztahovat.

Jeden průvodce u nás zvládne až 10 lidí. V případě většího množství ale nezoufejte, umíme zařídit pro vaši skupinu i více průvodců, takže si den užijete na plno.

Více o našich průvodcích zjistíte zde

Rezervaci termínu prohlídky za pár minut uděláte zde.

Ze zážitkových voucherů si můžete vybrat v našem e-shopu, stačí kliknout zde.

Chcete teambulding, nebo máte jiný nápad?

Ozvěte se nám a společně vymyslíme akci nebo spolupráci, která vás bude bavit.